724 429 736 biuro.ecodan@vp.pl

Firma EcoDan stawia na ekologie i nowatorskie rozwiązania, dlatego stosujemy specjalistyczne maszyny parowe, które rozróżnia się od innych urządzeń czyszczących tym, że do czyszczenia wszelkich powierzchni używana jest para o wilgotności 5% i temperaturze od 80 do 240oC, wystrzeliwana pod ciśnieniem 8-10 bar.
Tym samym bardzo szybko i bez przemoczenia rozpuszcza się brud nawet w trudno dostępnych miejscach. Jest to bardzo korzystne dla alergików, ponieważ jednocześnie para dezynfekuje, usuwa grzyby i bakterie jak również eliminuje przykre zapachy bez użycia środków chemicznych.

Wszystkie maszyny posiadają certyfikat ISO 9001:2000.

Korzystamy z maszyn czyszczących najwyższej jakości:

Firma Eco Dan powstała z myślą o ludziach, którzy cenią sobie jakość i profesjonalną obsługę.
Nasze doświadczenie i wykwalifikowany personel sprawia,  że klienci nie wahają się skorzystać z naszych usług ponownie.

Oferta firmy Eco Dan skierowana jest do instytucji prywatnych i publicznych oraz klientów indywidualnych.

Staramy się zawsze być o krok do przodu od konkurencji i dlatego pracujemy na środkach ekologicznych i sprzęcie najwyższej jakości.

Ekologiczne środki czystości

Połączenie ekologii z ekonomią stosowania – taki jest cel tworzenia preparatów chemicznych przez firmę VOIGT. Każdy z nich jest sklasyfikowany przez uprawnioną osobę i posiada karty charakterystyki. Jest ona dostępna na prośbę każdego klienta.

Wszystkie  preparaty czyszczące firmy VOIGT posiadają Świadectwa Jakości Zdrowotnej, gwarantuje to, że nie stanowią zagrożenia dla zdrowia i życia człowieka. Państwowy Zakład Higieny dopuścił wyselekcjonowane preparaty do przemysłu spożywczego, do powierzchni mających kontakt z żywnością.

TENZI – polski producent profesjonalnej chemii czyszczącej, oferujący specjalistyczne preparaty do utrzymania czystości pomieszczeń, urządzeń i pojazdów.

Jako doświadczony producent profesjonalnych środków czystości, chemii gospodarczej i kosmetyków samochodowych dba o to, aby zachowywały one pierwszorzędną jakość. Proces zarządzania jakością jest zgodny z normą ISO 9001:200, co daje absolutną pewność, że oferowane przez Tenzi profesjonalne środki czystości i autokosmetyki są numerem jeden na rynku.

Buzil należy do znanych w Europie producentów wysokojakościowych środków czyszczących, pielęgnujących, konserwujących oraz dezynfekujących przeznaczonych do obszarów przemysłowych oraz profesjonalnego utrzymania czystości w obiektach różnego przeznaczenia.

Długoletnie doświadczenie praktyczne, pomoc przy rozwiązywaniu problemów z utrzymaniem czystości, ponad 100-letnia tradycja połączona z nowoczesnymi rozwiązaniami technicznymi, proekologiczność, certyfikaty ISO jakościowe i środowiskowe (DIN EN ISO 9001, DIN EN ISO 14001)

Umów się profesjonalne sprzątanie

Nasze usługi wykonujemy w oparciu o zlecenie jednorazowe jak i umowy stałe. Stosujemy też rabaty uzależnione od wielkości sprzątanych powierzchni oraz proponujemy promocje dla stałych klientów.

724 429 736

biuro.ecodan@vp.pl